Prawo rodzinne obejmuje sprawy, które z uwagi na swój charakter wymagają prowadzenia z dużym wyczuciem i empatią. Z tego względu proponowane rozwiązania powinny uwzględniać sytuację wszystkich osób bezpośrednio objętych sporem, a w szczególności dzieci.

W ramach standardowej pomocy, którą może zaproponować kancelaria prawa rodzinnego, zapewniam doradztwo i reprezentację w sprawach dotyczących relacji między małżonkami oraz między rodzicami a dziećmi.

Jako radca prawny pomagam w rozwiązaniu małżeństwa przez rozwód (z orzekaniem i bez orzekania o winie). W pełni angażując się w powierzoną mi sprawę, pozwalam klientowi przejść przez rozwód w sposób komfortowy, zdystansować się do sprawy i ograniczyć negatywne emocji.

Reprezentuję klientów w sprawach o alimenty na byłego małżonka oraz na dzieci, jak również o ustalenie kontaktów po rozwodzie i podział opieki nad dzieckiem (opieka naprzemienna). Pomagam również w sprawach o ograniczenie i pozbawienie władzy rodzicielskiej.

W sprawach o podział majątku wspólnego dbam o należyte zabezpieczenie interesu klienta, pomagając w negocjowaniu warunków tego podziału. Służę pomocą przy ustalaniu i negocjowaniu treści umowy majątkowej małżeńskiej (intercyza).

Oferuję również doradztwo prawne i reprezentację w sprawach o unieważnienie małżeństwa i separację.

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Kunter

ul. Hawelańska 9/112, 61-625 Poznań

NIP: 5542697684REGON: 302099000

+48 512 828 714kancelaria@kunter.com.pl